fiege poznań

Baza wiedzy

Znaleziony temat: fiege poznań

Fiege Poznań i Szczecin – praca, firma, sklep i wiele więcej!

Fiege to międzynarodowa firma logistyczna, która działa na rynku już od ponad 140 lat. W Polsce obecna jest od 2005 roku, a swoje oddziały posiada m.in. w Poznaniu i Szczecinie. Co warto wiedzieć o Fiege w tych miastach?

Praca w Fiege Poznań i Szczecin

Fiege to firma, która zatrudnia ponad 19 tysięcy pracowników na całym świecie. W Polsce firma ta zatrudnia ponad 3 tysiące osób, a w Poznaniu i Szczecinie poszukuje nowych pracowników na stanowiska m.in. magazyniera, operatora wózka widłowego, pracownika produkcji czy specjalisty ds. logistyki. Praca w Fiege to nie tylko stabilne zatrudnienie, ale także możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.

Firma Fiege w Poznaniu i Szczecinie

Fiege to firma, która świadczy usługi logistyczne dla wielu znanych marek, m.in. dla żabki czy Biedronki. W Poznaniu i Szczecinie Fiege posiada swoje oddziały, które zajmują się m.in. magazynowaniem, dystrybucją czy obsługą e-commerce. Firma ta stawia na innowacyjne rozwiązania, dlatego w swoich oddziałach w Poznaniu i Szczecinie wykorzystuje m.in. automatyczne systemy magazynowe czy roboty.

Sklep Fiege w Poznaniu

W Poznaniu Fiege posiada także swój sklep, w którym można kupić m.in. artykuły przemysłowe, narzędzia czy chemię gospodarczą. Sklep ten jest dostępny dla wszystkich, a jego asortyment jest bardzo szeroki. Warto zwrócić uwagę na atrakcyjne ceny i promocje, które często pojawiają się w tym sklepie.

Zabytki w Poznaniu i Szczecinie

Poznań i Szczecin to miasta, które mają wiele do zaoferowania turystom. W Poznaniu warto zobaczyć m.in. Stary Rynek, Katedrę św. Piotra i Pawła czy Zamek Cesarski. Natomiast w Szczecinie warto odwiedzić m.in. Zamek Książąt Pomorskich, Katedrę św. Jakuba czy Wały Chrobrego. To tylko niektóre z wielu zabytków, które warto zobaczyć w tych miastach.

Porty w Poznaniu i Szczecinie

Poznań i Szczecin to także miasta, które posiadają swoje porty. W Poznaniu znajduje się Port Ławica, który jest jednym z największych portów rzecznych w Polsce. Natomiast w Szczecinie znajduje się Port Morski Szczecin-Świnoujście, który jest jednym z największych portów morskich w Polsce. To właśnie te porty są ważnymi punktami w handlu i logistyce, a Fiege jako firma logistyczna ma w nich swój udział.

Podsumowanie

Fiege to firma, która działa na rynku już od ponad 140 lat i świadczy usługi logistyczne dla wielu znanych marek. W Polsce firma ta zatrudnia ponad 3 tysiące osób, a w Poznaniu i Szczecinie posiada swoje oddziały. W Poznaniu Fiege posiada także swój sklep, a w obu miastach można zobaczyć wiele zabytków i portów. Praca w Fiege to nie tylko stabilne zatrudnienie, ale także możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: fiege poznań

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments