zaiks wałbrzych kontakt

Baza wiedzy

Znaleziony temat: zaiks wałbrzych kontakt

ZAIKS Wałbrzych – jak skontaktować się z organizacją?

ZAIKS to organizacja zajmująca się zbieraniem opłat za korzystanie z utworów artystycznych. Jej działalność obejmuje wiele branż, w tym m.in. telewizję, radio, kina czy kluby muzyczne. W artykule omówimy, jak skontaktować się z oddziałem ZAIKS w Wałbrzychu.

Kontakt z ZAIKS Wałbrzych

Oddział ZAIKS w Wałbrzychu mieści się przy ulicy Sudeckiej 11. Można tam zgłaszać wszelkie sprawy związane z opłatami za korzystanie z utworów artystycznych. Warto jednak pamiętać, że ZAIKS to organizacja skupiająca się na zbieraniu opłat, a nie na udzielaniu informacji na temat praw autorskich. W przypadku pytań związanych z tym tematem, warto skontaktować się z odpowiednim urzędem lub prawnikiem.

Kontakt telefoniczny

Jeśli chcemy skontaktować się z oddziałem ZAIKS w Wałbrzychu telefonicznie, możemy wybrać numer 74 645 88 50. W godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek, 8:00-16:00) odbierze go pracownik organizacji i udzieli nam informacji na temat opłat za korzystanie z utworów.

Kontakt mailowy

Jeśli wolimy kontaktować się z ZAIKS Wałbrzych mailowo, możemy napisać na adres biuro@zaikswalbrzych.pl. W odpowiedzi otrzymamy informacje na temat opłat oraz ewentualne dokumenty do wypełnienia.

Podsumowanie

ZAIKS to organizacja zbierająca opłaty za korzystanie z utworów artystycznych. Jej oddział w Wałbrzychu mieści się przy ulicy Sudeckiej 11. Można się z nimi skontaktować telefonicznie pod numerem 74 645 88 50 lub mailowo na adres biuro@zaikswalbrzych.pl. Warto jednak pamiętać, że ZAIKS nie udziela informacji na temat praw autorskich.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: zaiks wałbrzych kontakt

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments